Шахбулат Шамхалаєв отруївся, його бій перенесений

Share on Facebook

 

У головному бою вечора на турнірі Bellator 83 повинен був відбутися фінал Гран-Прі в напівлегкій вазі. За кілька хвилин до того, як вийти в клітку з Редом Мартінесом, Шахбулат Шамхалаєв був знятий з поєдинку представником Атлетичної комісії штату Нью Джерсі через підозру на харчове отруєння.

 

242

"На жаль, з Шахбулатом Шамхалаєвим сталося харчове отруєння, його рвало більшу частину дня", говорить президент Bellator Бьерн Ребні. "Також його рвало в роздягальні. Представник комісії зауважив це. Їх обов'язок - стежити за безпекою бійців".
Камери показали розстроєного Шамхалаєва в роздягальні. Його шанс битися у фіналі Гран-Прі у напівлегкій вазі нікуди не подівся, його бій був перенесений на турнір Bellator 84, який відбудеться 14-го грудня в Хаммонд, штат Індіана.
"Шамхалаєва вирвало", говорить Ребні. "Це дуже важкий бій, адже Ред Мартінес - боєць світового рівня, цей поєдинок ймовірно дійде до третього раунду, тому цей бій був скасований. Хороші новини в тому, що ми зможемо провести його на наступному тижні (на турнірі Bellator 84)".

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: