Дієтологи визначили найкорисніші для мозку продукти

Share on Facebook

 

Лікарі опублікували список харчових продуктів, здатних нормалізувати роботу нервової системи і мозку людини в цілому. Пальма першості беззастережно належить рибі.

 

268На думку дієтологів, варена, смажена і тушкована риба підтримує не тільки нормальне функціонування мозку, але і покращує роботу нервової системи і дозволяє скинути зайву вагу. Найкориснішими вважаються жирні види риби, що мають в складі такий компонент, як кислоту омега-3. Рекомендується включати в свій раціон  таку рибу, як палтус, оселедець  або сьомгу не рідше двох разів на тиждень.

На другому місці рейтингу опинилася капуста. Завдяки її корисним властивостям, очищаються кровоносні судини, і нормалізується робота кровоносної системи, що позитивно відбивається на мозковій активності. Дієтологи радять вживати брокколі, в якій міститься вітамін К. Капуста благотворно впливає на стан шкіри і на роботу шлунково-кишкового тракту.

Трійку лідерів середовища корисних продуктів для мозку замикає цільне зерно. Їжа, приготована з цільних зерен, покращує стан шкіри, знижує ризик виникнення підвищеного артеріального тиску та цукрового діабету. Крім того, часте вживання цільного зерна виключає утворення бляшок в судинах. Дієтологи радять щодня з'їдати на сніданок висівки. Так ви зможете знизити рівень «поганого» холестерину на двадцять відсотків.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: