Тайвань: мер Тайнаню закликає розвивати органік

Share on Facebook

 

Інформагенція «Focus Taiwan» повідомляє, що Лай Чин-те, мер м. Тайнань (4-те за населенням місто Тайваню), закликав мешканців міста, особливо молодь, розвивати органічне сільське господарство у передмісті мегаполісу.


22

Пан Лай звернув увагу, що під містом пустують під чистим паром великі ділянки сільськогосподарських угідь. Він пообіцяв, що муніципальна влада активно працюватиме над заохоченням молоді, що народилась у Тайнані, але працює у сусідніх містах, повернутися назад на малу батьківщину, аби залучити її до роботи над розвитком органічного виробництва у регіоні.

У 2011 р. муніципальний уряд уже мав позитивний досвід розширення органічного виробництва в регіоні. Тоді було виділено 217 га землі під 132 домашні органічні господарства, збільшивши площу органічних земель у регіоні на 20% порівняно з попереднім роком. Органічне сільське господарство, що є частиною державної стратегії розвитку низьковуглецевої економіки, забезпечить населення високоякісними продуктами харчування, а фермерам допоможе отримати додатковий прибуток.

«Якщо молоді люди повернуться до Тайнаню, щоб розпочати органічне виробництво, це прискорить не лише відродження місцевої економіки, але і допоможе подбати про похилих людей, яких залишили вже дорослі діти», – пояснює чуйний мер Лай Чин-те. 

ЦІКАВО! Площа Тайваню складає 35 980 км2, що ледь трохи перевищує площу Одеської обл. Станом на 2010 р. площа органічних земель становить 2 962 га, або 0,3% від загальної площі сільгоспугідь країни. На цій площі працюють 1 247 фермерів, які вирощують органічний рис, салати, молоді пагони бамбука, різні сорти чаю, трави та спеції тощо, займаються органічним тваринництвом та бджільництвом.

 

Цю та інші статті читайте на сторінках Всеукраїнського органік журналу "ORGANIC UA" 06-08 (24)' 2012

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: