Зареєструвались на 4-у Міжнародну конференцію "Розвиток органічного сектору в Центральній/Східній Європі та країнах Середньої Азії" ?

Share on Facebook

 
Залишилось лише 15 днів до моменту початку роботи Четвертої Міжнародної конференції «Розвиток органічного сектору в країнах Центральної, Східної Європи та Середньої Азії»  Ізмірі (Туреччина).


Цікавитесь органіком? Хочете почути коментарі та прогнози щодо подальших перспектив розвитку органічного сектору від провідних експертів Македонії, Німеччини, Польщі, Швейцарії, України, Швеції, Азербайджану та інших країн? Терміново реєструйтесь.
Виступи на Конференції синхронно перекладатимуться на англійську, турецьку та російську мови.
Перша Конференція «Розвиток органічного сектору в країнах Центральної, Східної Європи та Середньої Азії»  проводилася у квітні 2008 р. у м. Києві (Україна), друга – у вересні 2009 р. у м. Тбілісі (Грузія), третя – у вересні 2010 р. в Астані (Казахстан).
Не пропустіть унікальної нагоди стати учасником 4-ї Міжнародної конференції «Розвиток органічного сектору в країнах Центральної, Східної Європи та Середньої Азії», 13-14 квітня 2012 р., а також відвідати чудові турецькі органічні господарства під час екскурсій 12 та 15 квітня.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: