«Google» вкладає мільйони у сонячну енергетику

Share on Facebook

 

Створивши фонд у розмірі 280 млн дол., призначений для фінансування домашніх сонячних установок, «Google» зробив свій найбільший інвестиційний внесок у «зелену» енергетику.


сонячна енергетика

Нещодавно пошуковий гігант оголосив про своє об’єднання з проектом «SolarCity», що покликаний популяризувати сонячну енергетику.

«Створений фонд – найбільший з існуючих у США щодо забезпечення приватної сонячної енергетики. Це найкращий спосіб підтримати встановлення сонячних панелей на дахах житлових будинків», – запевняє представник «Google» Параг Чокші.

Для «Google» така співпраця має не лише бізнесовий характер, багато в чому вона межує з доброчинністю. Але і без певної вигоди тут не обійшлося – пошуковий гігант очікує побачити віддачу від власних інвестицій та диверсифікувати свої грошові кошти. Крім того, сама пошукова система вимагає величезної кількості енергії, тому компанія вирішила забезпечити своє функціонування за допомогою екологічної енергії.

«SolarCity», своєю чергою, планує залучити додаткові кошти протягом найближчих шести місяців, що (в поєднанні з інвестиціями «Google») дозволить компанії досягнути поставленої мети впродовж наступних двох років. Після США цю схему може бути запроваджено в Німеччині, Італії, Японії, Південній Африці, Франції та в інших країнах світу, де вартість традиційної електроенергії вища за альтернативну. Про Україну мова поки що не йде…

 

Цю та інші статті читайте на сторінках Всеукраїнського органік журналу "ORGANIC UA" 11-12 (21)' 2011

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: