Учені: Червоне вино діє на повних чоловіків, як низькокалорійна дієта

Share on Facebook

 

Учені з Нідерландів прийшли до висновку, що ресвератрол, що міститься у шкірці і кісточках червоного винограду, покращує метаболізм у чоловіків, які страждають ожирінням.


червоне вино

Телеканал ABC NEWS зазначає, що червоне вино хоч і не допомагає скинути зайву вагу, але знижує рівень цукру в крові, допомагає нормалізувати тиск і скорочує кількість жиру в печінці. Газета USA Today пише, що за своїм впливом на організм речовини, що містяться у вині, нагадують низькокалорійну дієту.

Дослідження, на яке посилаються ЗМІ, опублікували фахівці з Маастрихтського університету в листопадовому номері журналі Cell Metabolism.

Протягом 30 днів 11 добровольців із зайвою вагою брали харчову добавку, що містить 150 міліграмів транс-ресвератрола 99-процентної чистоти. У ході експерименту вчені фіксували, скільки енергії витрачають добровольці, скільки жирів відкладається і скільки спалюється організмом. Вивчивши результати, дослідники прийшли до висновку, що ресвератрол допомагає поліпшити метаболізм і покращити такі показники, як кров і тиск.

Раніше вчені з Франції повідомляли, що червоне вино може компенсувати недолік фізичної активності. За їхніми словами, речовина, що міститься в червоному вині, служить перемикачем "клітинного метаболізму" і підтримує повноцінне функціонування енергетичних центрів клітини – мітоходрій.

Зазначимо, що статтю про користь червоного вина опубліковали практично одночасно з результатами дослідження, що проводилося в медичній школі при Гарвардському університеті. Американські вчені зробили висновок, що алкогольні напої навіть у малих дозах здатні привести до раку молочної залози у жінок.

Раніше, в липні, французькі вчені повідомили, що келих червоного вина може компенсувати недолік фізичної активності. До такого несподіваного висновку дійшли вчені з Франції.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: