Їдальню вузу в Примор'ї, де отруїлися курсанти, закрили

Share on Facebook

 

Росспоживнагляд призупинив роботу їдальні філії Морського державного університету в Амурській області, де було зафіксовано масове харчове отруєння курсантів.


Як повідомила PrimaMedia представник відомства, за фактом отруєння 30 курсантів була організована перевірка, і на харчоблоці навчального закладу виявлені численні порушення вимог санітарного законодавства, що стосуються організації харчування курсантів. Є у фахівців претензії і до санітарно-технічному стану харчоблоку.

У зв'язку з порушеннями, Управління Росспоживнагляду прийняло рішення про тимчасове закриття харчоблоку. "Терміни призупинення діяльності їдальнею встановить суд", - пояснили у відомстві.

Нагадаємо, 6 жовтня 30 курсантів ФГТУ ВПО "Морський державний університет ім. Г. І. Невельського" звернулося зі скаргами на нудоту і блювоту в медичний пункт філії вузу. За результатами огляду четверо учнів з діагнозом гострий гастроентероколіт госпіталізовано в обласну інфекційну лікарню. У решти курсантів на момент огляду не виявлено симптоми інфекційних захворювань. Для подальшого медичного спостереження вони ізольовані в окремі приміщення гуртожитку училища.

Передбачуваним фактором передачі стали страви, приготовлені з порушенням технологічного процесу.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: