Фаст-фуд - загроза для нервів

Share on Facebook

 

Дослідники з інституту Нью-Йорка встановили просту залежність між багатою цукром і насиченими жирними кислотами їжею та пошкодженнями мозкової структури. Також було визначено, які саме патології приносить ЦНС їжа з ресторанів швидкого харчування.


фаст-фуд, гамбургерВиявляється дієта з гамбургерів, картоплі фрі та коли призводить до виникнення не тільки процесів, які руйнують структуру кори, а й навіть може привести до запалення.

Дослідження було проведено за допомогою таким методів, як комп'ютерна томографія. Вчені проводили сканування мозку людей зі здоровим харчуванням, і тих, хто в результаті неправильної дієти страждає ожирінням. У результаті були виявлені певні порушення у другої групи пацієнтів. Зокрема, була помічена підвищена концентрація такого білка, як фібриноген, який є показником негативних процесів в нервовій системі. Особливо часто підвищення його концентрації демонструє запальні процеси і відмирання тканин. Крім того, у людей, які віддають перевагу фаст-фуду, ненормально функціонує мигдалина, а це часто є причиною аутизму, фобій, посттравматичних станів і навіть депресій.

Зменшується зона орбітофронтальної кори.

Зміни помічені і в тих зонах, які відповідають за апетит, і за прийняття рішень. У таких людей менше самоконтролю, вони більш схильні до скоєння небезпечних дій.
Коментарі (1)
1Четвер, 04 серпня 2011, 09:22
Серж
Однако в наше стремительное время без возможности быстро покушать тоже иногда бывает сложно. Но как в нескольких статьях ORGANIC UA уже отмечалось, есть прекрасные примеры работы органических фаст-фудов в разных странах мира

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: