Зелене світло органічній сої

Share on Facebook

 

teplyk2

03 серпня 2010 р. у смт. Теплик Вінницької обл. відбулася Науково-практична нарада-семінар «Перехід до органічного виробництва шляхом екологізації вирощування сої», організаторами якої були такі установи: Міністерство аграрної політики України, Національна академія аграрних наук України, Вінницька обласна державна адміністрація, Українська асоціація виробників і переробників сої та Федерація органічного руху України. Семінар було підтримано Українською православною церквою.


 

Під час роботи заходу, зокрема, з доповідями виступили: Голова Теплицької РДА С. А. Івасик, Президент асоціації «Украгропромсоя» В. Н. Тимченко, Голова Правління Федерації органічного руху України Є. В. Милованов, заст. начальника Главку агропромислового розвитку Вінницької ОДА І. Я. Пелех. У промовах особливу увагу було приділено необхідності вирощування безпечної продукції шляхом застосування органічних методів господарювання і категоричного недопущення імпорту, виробництва і розповсюдження як ГМО, так і продуктів їх переробки.


 

Понад 80 представників сільськогосподарських, наукових, дослідних установ, духовенства та засобів масової інформації України в рамках семінару ознайомилися з результатами багаторічної роботи та набутим досвідом органічного вирощування сої членом Федерації органічного руху України – ФГ «О. П. Дона», відвідавши його поля. 

 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 09 (10)' 2010

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: