Презентація фестивалю української слави «Кульчиці-ФЕСТ»

Share on Facebook

kulchytsi

28-29 серпня у селі Кульчиці Самбірського району Львівської області відбудеться другий міжнародний фестиваль української слави «Кульчиці-ФЕСТ». В рамках фестивалю буде проводитись виставка-ярмарок «Еко-Світ 2010» присвячена проблемам збереження біорізноманіття у регіоні. Організатори очікують 10 тис відвідувачів. Про це 10 серпня на прес конференції у Львові, повідомили заступник голови Самбірської районної ради Віталій Кімак та начальник відділу культури Самбірської Районної Держадміністрації Василь Федірко.

 

«Цим фестивалем хочемо привернути увагу до нашого історичного минулого. Із Кульчиць родом гетьман Петро Сагайдачний і Юрій Кульчицький, який за два дні змінив історію, врятувавши Відень від турків.», - розповіла начальник управління культури Львівської ОДА Галина Дорощук.

 

Директор Карпатської філії Федерації органічного руху України Квітана Мазепа повідомила, що на виставці-ярмарку «Еко-Світ 2010», яка організовується Федерацією Органічного руху України, гості матимуть змогу більше дізнатися про стан довкілля, збереження біорізноманіття, ознайомитися з органічними методами господарювання. Гостям випаде нагода скуштувати страви з сертифікованих органічних продуктів, так як на ярмарку свою органічну продукцію будуть представляти сертифіковані фермерські господарства.

 

Учасники цьогорічного фестивалю стануть свідками відкриття скульптури Юрію Кульчицькому, про це на прес конференції повідомив голова фонду Юрія Кульчицького Ігор Сапеляк.

 

У сільському музеї планують відкриття експозиції кав’ярні-музею та експозиції історичних епох. Як повідомив директор музею Богдан Сидор також цього року святкують 100-річчя музею Петра Сагайдачного. Під час фестивалю презентуватимуть книгу Ярослава Яріша «Лицар із Кульчиць».

.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: