У Київському районі Одеси призупинено роботу дитячого садка, в якому стався спалах захворюваності гострими кишковими інфекціями серед вихованців з різних груп.
Про це повідомив головний державний санітарний лікар України Сергій Риженко. За його інформацією, в лікарні знаходяться дев'ять малюків з попереднім діагнозом "харчова токсикоінфекція" і "гострий гастроентероколіт". Всього установу відвідують 216 дітей. Як зазначають у Міністерстві охорони здоров'я, проведено медичний огляд всіх вихованців садочка, бактеріологічне обстеження 84 хлопців, які контактували з хворими, бактеріологічне та вірусологічне обстеження 18 співробітників. У приміщеннях груп і на харчоблоці узяті змиви (для аналізу на предмет умовно-патогенної і патогенної флори). Відібрано проби водопровідної та стічної води, харчових продуктів (для вірусологічного дослідження). За даними телевізійного каналу "24", спочатку було госпіталізовано 12 маленьких пацієнтів з 140-го дитсадка. Троє вже виписані, стан решти покращився до середньої тяжкості.
| < Попередня | Наступна > |
|---|