З початку року Львів зазнав збитків від забруднення атмосфери на 15,7 тис. грн

Share on Facebook

 

zabrudnennja-atmosfery

З початку року Львову наднормативними викидами в атмосферу забруднюючих речовин завдано збитків на 15,7 тис. грн. Такі підрахунки оприлюднило комунальне підприємство «Адміністративно-технічне управління».

«Усім підприємствам та установам, які порушили чинне законодавство, скеровано претензії на відшкодування завданих збитків. У випадку їх невідшкодування протягом місяця матеріали справ правопорушників передають органам прокуратури для подальшого відшкодування у судовому порядку», - зазначила керівник КП «Адміністративно-технічне управління» Інна Свистун.

Нагадаємо, що згідно із Законом України «Про охорону атмосферного повітря», підприємства, установи, організації та приватні підприємці, що здійснюють викиди в атмосферу забруднюючих речовин стаціонарними джерелами повинні отримати відповідний дозвіл на здійснення цих викидів та своєчасно сплачувати збір за забруднення навколишнього природного середовища.

«За викиди, які здійснюють без дозволу, крім відшкодування збитків, передбачається ще й адмінвідповідальність у вигляді штрафних санкцій, які накладає Державна екологічна інспекція у Львівській області. Вона, до речі, може й призупинити роботу підприємства-порушника за систематичні правопорушення», – зазначають у мерії.


 

http://zaxid.net

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: