Підтримка органічних виробників: як і коли це буде?

Share on Facebook

foto111111

Органічний рух в Україні розвивається понад 20 років. Лише кілька останніх років існує практика підтримки органічних виробників на рівні деяких областей. Наприкінці минулого року Парламентом прийнято рішення про підтримку Органіку вже й на державному рівні. Про обсяги, механізми, порядки, терміни такої підтримки йтиметься 13 квітня на Круглому столі «Підтримка органічного виробництва в Україні: механізм 2021 року та нові перспективні напрямки».


Круглий стіл «Підтримка органічного виробництва в Україні: механізм 2021 року та нові перспективні напрямки» проходитиме 13 квітня 2021 року з 9.30 до 13.30 год. в режимі оn-line на платформі ZOOM.

Організаторами Круглого столу є Федерація органічного руху України та Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Проведення заходу підтримується Проєктом «Німецько-українська співпраця у сфері органічного сільського господарства», Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти та компанією «БТУ-Центр».


Під час круглого столу буде представлено проєкт Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки виробників органічної сільськогосподарської продукції у 2021 році, пройде обговорення можливих шляхів підтримки органічних виробників у 2022 році та наступні періоди.

Також учасники отримають практичні поради та рекомендації щодо механізмів запровадження і реалізації регіональної підтримки органічного виробництва як в Україні, так і в Німеччині.


Оскільки кількість учасників обмежена, для участі у роботі Круглого столу необхідно зареєструватися, заповнивши форму на сторінці:


http://organic.com.ua/13-kvitnya-2021-roku-vidbudetsya-kruglyj-stil-pidtrymka-organichnogo-vyrobnycztva-v-ukrayini-mehanizm-2021-roku-ta-novi-perspektyvni-napryamky/


Згадана реєстрація завершується об 11-00 год. 12 квітня 2021 року!

Напередодні Круглого столу зареєстрованим учасникам буде відправлене посилання для підключення на платформі ZOOM.


До робочої зустрічі оn-line!

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: