Симптоми у всіх однакові - нудота, діарея, висока температура. Однак керівництво військової частини вирішило не шпиталізовувати вояків, а надавати їм медичну допомогу у приміщенні клубу.
Водночас саме керівництво факт масового отруєння солдатів - спростовує. Каже постраждалих не більше десятка та причина погіршення їхнього здоров’я тепловий удар.
Військовики також відмовилися показати журналістам медчастину та вільний від хворих клуб, посилаючись на роботу фахівців санепідемслужби.








