У Севастополі очисні споруди викидають у море по 20 млн. кубометрів нечистот

Share on Facebook

 

За словами начальника Держуправління охорони навколишнього природного середовища в м. Севастополі Владислава Завгороднього, сьогодні каналізаційні очисні споруди № 1 південній частині міста, працюють в режимі механічного очищення і не відповідають сучасним вимогам очищення стічних вод. Про це повідомили в прес-службі Міністерства екології та природних ресурсів України.


Із загального обсягу стоків, що скидаються (30 млн кубометрів) 20 млн кубометрів - це недостатньо очищені стоки. І вони надходять в море, тим самим негативно впливаючи на екологічний стан пляжів в севастопольських бухтах. Тривожне становище також у Балаклавській бухті, куди випускаються неочищеними понад 3 млн кубометрів стоків.

На нараді, яка проходила під керівництвом заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Григорія Семчука, керівництва Севастопольської держадміністрації та Держуправління охорони навколишнього природного середовища в м. Севастополі, було обговорено ряд пропозицій по системі очищення каналізаційних стоків Севастополя і Балаклави.

Серед варіантів - будівництво каналізаційних очисних споруд безпосередньо в Балаклаві і перекидання стоків на очисні споруди "Південні". Це масштабні роботи, які забезпечать розвиток Севастополя на найближчі 20-30 років.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: