Органічний ярмарок у Києві

Share on Facebook

 

Органік, органічний ярмарок, здорове харчування

25 вересня 2010 р. вперше у Києві на Контрактовій площі відбувся Всеукраїнський ярмарок органічної продукції «Органічний дивограй», основна мета якого – привернути увагу людей до важливості здорового харчування, навчити їх відповідально ставитися до вибору продуктів, ураховуючи їх безпечність і цінність у споживанні. Саме органічні продукти є тим самим джерелом безпечності та якості споживання, на який можуть з упевненістю розраховувати покупці.

 

Біля 20 виробників органічних продуктів з різних регіонів України презентували на розсуд споживачів продукцію власного виробництва. Зокрема, член Федерації органічного руху України, ФГ «Тізеш», уперше представив новий продукт – органічний яблучний сік в упаковці «Bag in box» під торговою маркою «Пан Еко», який отримав численні схвальні відгуки покупців, адже відвідувачі мали можливість продегустувати цей чудовий життєдайний сік та впевнитись у його відмінній якості та зручності використання упаковки.

 

Під час ярмарку для гостей смажилися на рожнах кабанчики, готувався смачний козацький куліш, варилася запашна органічна кава, проводилися майстер-класи із приготування страв, гончарської справи, відбувалися різні розважальні заходи під спів і музику національних фольклорних колективів.


 

 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 10 (11)' 2010


Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: