Другий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів

Share on Facebook

 

Другий Всеукраїнський Ярмарок, органічні продукти

9 жовтня 2010 р. у Львові на вул.Валовій відбувся Другий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів.

 

Організатори - Федерація органічного руху України та Дослідний інститут органічного сільського господарства (FіBL, Швейцарія), за підтримки  Львівської міської Ради та Швейцарської Конфедерації подарували це чудове свято для львів'ян та гостей міста з однією метою - ознайомити споживачів з органічною продукцією, її перевагами, смаковими якостями та життєдайними властивостями, надати їм можливість безпосереднього спілкування з виробниками, адже свою органічну продукцію, а це фрукти, овочі, гриби, соки, сиропи, повидло, мед, сало, ковбаси та інші м’ясні вироби, сухофрукти, крупи, каву, чаї тощо, представили сертифіковані виробники з різних регіонів України.

 

Відвідувачі мали чудову нагоду не лише познайомитись з виробниками органічних товарів, а й скуштувати та придбати їх продукцію, а також ознайомитись із екологічно-безпечними органічними методами виробництва, спеціалізованими виданнями та літературою.

 

Для гостей Ярмарку органічні виробники приготували справжні сюрпризи: в центрі міста, на очах присутніх на вертелі смажився кабанчик, а у великих казанах готувалися боб-гуляш та бограч-гуляш.
Для підтримки святкової атмосфери для відвідувачів виступали творчі колективи, звучали чудові пісні, дитячі колективи розігрували театральні дійства. Не обійшлося й без традиційного вже розіграшу призів, які люб'язно предоставили учасники Ярмарку, в т.ч.  Федерація органічного руху України, виробники продуктів під ТМ Пан Еко, пасічники з Одещини та Тернопільщини; Галка та Асоціація Чиста Флора підняла настрій переможців своїми цілющими чаями та кавою, фермери Мельник та Бойко порадували своїми органічними овочами.

 

Залишилися задоволеними як львів'яни, гості міста, так і виробники, які разом висловили бажання і в подальшому продовжувати цю чудову традицію - проведення Ярмарку органічних продуктів у Львові.

 

 Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: