Для їдалень депутатів закупили лобстерів і "Вдову Кліко"

Share on Facebook

 
Державне підприємство Державного управління справами по обслуговуванню офіційних заходів "Гарант-сервіс" замовило постачання харчових продуктів на 9,16 мільйонів гривень.

Відповідні угоди було укладено 15 березня за результатами тендеру,повідомляють "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Продукти придбано для їдалень ДУС по вул. Банкова, 11 та вул. Шовковична, 1.Придбано рибну продукцію, в тому числі живих лобстерів по 340 грн./кг, осетрову ікру по 900 грн. за 113-грамову баночку, живих устриць, кликача по 480 грн./кг, тощо.

Серед придбаних вин є шампанське "Вдова Кліко" по 618 грн. за пляшку.Серед м’ясної продукції замовлено бараняче каре по 540 грн./кг., качину печінку по 465 грн./кг.

Звичайні продукти харчування придбано по цінам дешевшим від роздрібних мереж.

Масло "Селянське" (72,5 %) коштуватиме 53 грн./кг, мінеральна вода "Боржомі" в скляних пляшках – 8,81 грн./кг, живий короп – 30 грн./кг, коньяк "Закарпатський" – 59,50 грн. за пляшку.

Як відомо, раніше повідомлялося, що обід у їдальні Верховної Ради депутатам обходиться в 20-25 гривень, що є надзвичайно низькою ціною у порівнянні з закладами громадського харчування в Києві.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: