Ресторани Львова сертифікували

Share on Facebook

 
Проект “Львівська гостинність”, що стартував у липні минулого року, добіг до свого логічного завершення. Нагадаємо, що суть проекту - це добровільне сервіс-тестування, яке міг пройти кожен охочий заклад громадського харчування.


112За словами директора Центру підтримки бізнесу, виконавця проекту Олени Бей, таємними покупцями була інтернаціональна команда: часті відвідувачі закладів громадського харчування (не лише в Україні, але й за кордоном), гурмани та просто особи, які належно чином могли оцінити гостинність закладу.

23-ом із 25-ти ресторанів, пабів, кафе та кав’ярень Львова і Львівщини вдалось пройти бар’єр вибагливих “таємних клієнтів”. Тут враховувалось все: подача їжі, її смак, зовнішній вигляд закладу та його інтер'єр і, навіть, наявність кондиціонера. Заклади оцінювали у чотирьох категоріях: кафе, ресторани, паби та кав’ярні, вимоги до кожної категорії – інші.

Відзнаки “Львівської гостинності” ресторатори зможуть використовувати протягом цього та наступного років. Проте на цьому українсько-німецькі партнерські відносини завершуватись не будуть, наголошує керівник проекту Фолькер Штьоцнер. “Покращити умови функціонування малого і середнього бізнесу – мета проекту”, - ось на що, за словами пана Штьоцнера,  націлений проект в майбутньому.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: