Не змарнуйте нагоду відвідати фестиваль Здорової Їжі "Best Food Fest"

Share on Facebook

 

Кожна людина рано чи пізно замислюється про власне здоров'я, про здорове харчування, про здоровий спосіб життя, але дуже часто через недостатню поінформованість про процес вибору продуктів, їх обробку і вживання не має можливості добре піклуватися і зміцнювати своє здоров'я.


best-food


Нагадуємо, що зараз у Києві проходить фестиваль здорової їжі "Best Food Fest", який покликаний відповісти на найактуальніші питання щодо здорового харчування, розвіяти деякі міфи, продемонструвати, що здорова їжа може бути неймовірно смачною і одночасно корисною, навчить їсти так, щоб отримувати величезне задоволення і залишатися красивими і молодими!

В рамках фестивалю компанія Creapro у творчому альянсі з Торговим домом «Органік Ера», торговою маркою органічних продуктів «Пан Еко» та компанією «Мікрогрін» (зелень для життя) презентує органік-проект «Farm of the Future».

Проект «Farm of the Future» натхненний уважним ставленням до природи і присвячений органічній їжі, фермерським продуктам, еко-трендам у їжі та дизайні.

Пекарі Анатолій Колесов та Михайло Марчук демонструють гостям фестивалю процес випікання хліба, як мистецтво та щоденну алхімію, яка здатна живити як тіло, так і душу. Їстівні інсталяції з запахом свіжовипеченого хліба створюють комфортну атмосферу та сприяють спілкуванню. Кольори хліба, цільного зерна, жита, кукурудзи дають відчуття спокою та, врешті-решт, відчуття дому. У всьому цьому ми відчуваємо духовність, єднання один з одним, а також безмежні можливості для натхнення на досягнення різноманітних цілей.

У дегустаційному меню «Farm of the Future» - органічний хліб з розмарином, в’яленими помідорами, інжиром і маслинами, інтерактивно випечений у духових шафах Openspace від Hotpoint.

Органічні продукти на фестивалі представлені Натур бутіком, Органік ерою, Еко клубом, Терра органік та Еко-шиком. Особливою увагою відвідувачів користується спільний стенд "Пан Еко". Фермерський хліб подається з ковбасами і домашнім паштетом з фермерського кролика з шавлією, а також унікальною органічною ковбасою, різними видами сала та смальцю зі свиней породи Монголиця від ТМ «Пан Еко». Гостей пригощають органічними соками та сиропами ТМ «Пан Еко», які вражають неповторним смаком.

Не пропостіть нагоду та відвідайте перший фестиваль здорової їжі "Best Food Fest".

Коментарі (1)
1Неділя, 04 березня 2012, 11:50
Віка
У суботу відвідала Фестиваль. Все дуже сподобалось. Особливио чудові органічні закуски від шеф-кухара Міші Марчука у 8 стенді. Сьогодні знову біжу туди на майстер-класи! :-)

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: