Черговий бестселлер Р. Хаушки опубліковано в Україні

Share on Facebook

 

У цілому питання здорового харчування з використанням органічних і біодинамічних продуктів вивчаються вченими протягом десятиліть. Серед авторів, які найбільш комплексно підійшли до вивчення правильного харчування, його безпеки, особливе місце займає відомий лікар Рудольф Хаушка.


Безпека продуктів харчування останніми роками стає все більш актуальною для всіх. ХХІ століття принесло нам не лише технічний розвиток, але й незліченні проблеми з екологією. Саме тому в якості здорової альтернативи, зародилося й успішно розвивається безпечне для природи і людини сертифіковане органічне виробництво.

Новим гідним поповненням бібліотеки журналу «ORGANIC UA» (у новій серії ХАРЧУВАННЯ І ЗДОРОВ'Я) стала завершальна книга його відомої трилогії «Вчення про лікарські засоби». Книга, яка є не підручником з фармакології, а справжнім духовно-науковим дослідженням, буде цікавою не лише професіоналам, але всім тим, хто піклується про власне здоров'я і здоров'я рідних.

«Вчення про лікарські засоби» Р. Хаушки стане чудовим поповненням бібліотеки будь-якої мислячої людини, так як книга дозволяє переосмислити і по новому поглянути на багато речей і явищ.

Тих, кого зацікавила ця або будь-яка інша книга, видана Федерацією органічного руху України, просимо звертатись до офісу Федерації.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: