Елітні ресторани Києва безсоромно труять відвідувачів

Share on Facebook

 
Елітні ресторани Києва труять своїх відвідувачів. Одна із потерпілих сподівалася на найщасливіший вечір в її житті: коханий запросив дівчину на романтичну вечерю, освідчився в коханні, а її знудило.

95За минулий рік тільки у столиці ветеринарна міліція перевірила 600 закладів харчування. Дрібні порушення, кажуть, зафіксували у всіх без винятку. Але деякі (до речі, не з дешевих закладів) справді змогли вразити не на жарт. 

Так, на кухнях деяких закладів і готують, і проживають кухарі без документів. Зате майже скрізь харчі зберігаються не за правилами, або взагалі на них немає документів. "М'ясо, риба, молоко - воно в холодильнику є, а підтверджувальних документів немає. З якої це виготовлялося тварини - хворої чи взагалі живої - з'ясувати не можливо", - повідомив керівник відділу ветеринарної міліції Олександр Овчаренко. 

Сумнівні харчі вилучають та несуть на лабораторний аналіз. Однак, звернень від постраждалих відвідувачів - одиниці. Про свої пригоди у закладах харчування люди чомусь воліють мовчати. 

Щоб убезпечити себе, у ветміліції радять клієнтам закладів не соромитися і при найменших підозрах просити в офіціантів сертифікат якості на харчі. І лише після цього бажати смачного.


Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: