Троє малят з одного дошкільного закладу вже потрапили до лікарні з діагнозом «гастроентероколіт».
Міські санепідеміологи наразі не називають цього закладу та припускаються думки, що захворювання, як і госпіталізація дошкільнят, не мають стосунку до споживання «централізованих» продуктів харчування.
| < Попередня | Наступна > |
|---|