До вашої уваги Збірник лекцій "Сільське господарство та охорона природи"

Share on Facebook

 

29 листопада 2011 р. Національний екологічний центр України у співпраці з Екологічним товариством "BIOTICA" (Молдова) підготували видання "Сільське господарство та охорона природи".


395

Даний збірник був зроблений на основі лекцій, прочитаних під час проведення тренінгів в Україні в рамках міжнародного проекту "Агроекологічні заходи для охорони природи в Європі", що виконувався у 2009-2010 рр.

У виданні розглядається досвід країн ЄС у галузі збалансованого сільського господарства, наводяться сприятливі до охорони природи методи аграрного виробництва та супутнього з ним отримання доходів сільським населенням, аналізується законодавча база охорони природи в Україні. Викладено методи отримання та поширення інформації в мережі громадських організацій та громад, діяльність яких пов'язана з екологічно дружнім веденням сільського господарства.

Значний розділ вказаного видання присвячений органічному виробництву, який був підготовлений фахівцями Федерації органічного руху України. В цьому розділі подається інформація щодо поточного стану та перспективах розвитку органічного сектору в нашій державі, визначаються основні ризики та проблеми переходу сільськогосподарських підприємств до органічних методів господарювання, вказується правильна послідовність дій для переходу на органік та необхідні шляхи для вдосконалення системи органічного господарювання.

Якщо Ви зацікавлені у отриманні збірника лекцій "Сільське господарство та охорона природи", можете звернутися до офісу Федерації органічного руху України. Кількість екземплярів обмежена.
Коментарі (1)
1Четвер, 01 грудня 2011, 16:58
Зеник
Було б добре, щоб Ви видали практичні посібники щодо того, як вести біодинамічне виробництво.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: