Віктор Сахаренко, Генеральний директор Туроператора ВІТАС Лтд: "Я так думаю" (ORGANIC UA, 01-02(05)'2010)

Друк
Share on Facebook

 

24

 

 

Не кожному, туристу вдасться годинами мандрувати через джунглі, або видертися на високу гору, щоб помилуватися захопливими краєвидами, коли «за бортом» за +30 ° С і вологість, як у сауні. Саме у такі моменти, коли до бажаної цілі залишилося 100 метрів, а сил вже геть немає, задумуєшся про свій спосіб життя та про якість продуктів, які споживаєш кожен день.

З органічними продуктами я познайомився недавно, але одразу ж відчув різницю між ними, та тим, що раніше змушений був купувати у супермаркеті. Як мандрівник з великим стажем, я зміг оцінити, наскільки більше місць вдається відвідати протягом дня під час чергової подорожі і наскільки яскравішими стали враження. Бо вже не доводиться боротися з неприємними відчуттями від чергової порції ГМО та різноманітних «Е».

Не скрізь можна вільно придбати органічні продукти, але там, де вдається знайти «справжню їжу», завжди користуюся такою можливістю. Особливо приємно вразила у цьому відношенні загадкова та екзотична М'янма, де земля ніколи не знала жодних агрохімікатів.

В Новому році бажаю вам продовжувати пізнавати нові світи, зміцнення сил, здоров'я та оптимізму.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: