Богдан Бенюк, народний артист України, видатний комік, найкращий вітчизняний Швейк: "Я так думаю" (ORGANIC UA, 09(19) '2012)

Друк
Share on Facebook

57Зараз у світі, в якому ми живемо, твориться щось неймовірне. Люди буквально роблять усе можливе, аби довести себе до самознищення. І це насамперед стосується того, що ми купуємо та їмо. Ті, хто продає їжу в магазинах, здається, не бояться не лише державних контролюючих органів, а й кари Божої. Адже ми розуміємо, наскільки «якісні» продукти у супермаркетах. Сьогодні краще поїхати до знайомої бабусі в село і купити там хороші харчі (ту ж таки картоплю, молоко, овочі). Я, приміром, сам вирощую та обробляю картоплю, городину. У мене також є знайомі, які тримають корів, – у них я беру молоко.

На жаль, ми часто не розуміємо, що більшість тих продуктів, які ми споживаємо з магазинів, – просто жах та зло. Недарма раніше люди дотримувались посту. Коли ще був маленьким, ми не їли такої кількості м’яса. Це було рідко. Його споживали лише на великі свята. Можливо, тому люди були здоровішими. А зараз ми не замислюємося, що в нас є всередині, наші шлунки перенасичені нездоровою їжею. Ми маємо сказати «стоп» комерціалізації продуктів харчування і більше приділяти уваги вихованню здорового покоління. Адже якщо все так і буде продовжуватись далі, це стане катастрофою для нації та всього людства.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: