Федір Стойко – піонер органічного тваринництва

Share on Facebook

 

Федір Стойко – власник фермерського господарства «Стойко», заснованого в 1998 р. Розташоване в південній частині Закарпатської області біля підніжжя гір, недалеко від м. Виноградів. Територія ферми займає 20 га. Статус органічного господарство отримало у 2005 р.


388

З весни ж 2008 р. почало активно займатись розведенням органічних свиней породи Монголіца.

У господарстві «Стойко» вже більше 20 свиней на відгодівлі, 2 кабана-плідника та більше 40 голів молодняка кучерявої породи. За рік, набравши близько 140 кг, можуть йти на забій.

Метод виробництва на фермі досить простий. Тварини утримуються на вільному випасі площею понад 10 га, де на болоті та вздовж річки буяє понад 100 видів рослин. На території збудовано великий загін, де свиней зазвичай закривають на ніч для захисту від диких звірів. Вдень же вони вільно пересуваються по пасовиську. Це дає їм можливість проявити свою природну поведінку: вони самостійно шукають їжу, риючи тут і там. Це займає щонайменше 75% їхнього часу в природному середовищі. Крім рослинної їжі, в раціон свиней додається також виключно сертифіковане органічне зерно: кукурудзу, ячмінь тощо.

Так як органічне виробництво грунтується на отриманні здорової продукції, свіже повітря Закарпаття, гарне харчування, вільне переміщення по пасовищах сприяє отриманню продукції високої якості. Влітку свині мають можливість приймати грязьові ванни для запобігання перегріву. Взимку вони ховаються в укритті з достатньою кількістю повітря і сухою підстилкою з різнотрав’я.

Згідно з Додатком IV Стандартів ЄС про регулювання органічного виробництва та маркування органічних продуктів, що набули чинності 1 січня 2009 року, максимальна кількість свиней на 1 га не повинна перевищувати 14 гол. свиней на відгодівлі, 6,5 гол. свиноматок і 74 гол. молодняку.

Враховуючи, що загальна площа господарства становить понад 10 га, то, відповідно, кількість голів у стаді господарства повністю вписується в рамки діючого органічного Регулювання Євросоюзу.

Федір Стойко не лише гарний господар, але і активний учасник органічного руху України. З 2008 р. член Федерації органічного руху України. Про свій досвід вирощування органічних свиней він доповідав на Міжнародній конференції „Розвиток органічного сектору у Центральній/Східній Європі та країнах Середньої Азії”, де отримав безліч схвальних відгуків від зацікавлених споживачів. Смоїми ж влучними та професійними відповідями справив якнайкраще враження на знаних професіоналів з різних країн.

До того ж, пан Стойко приймав активну участь у Першому всеукраїнському ярмарку органічної продукції, за результатами якої в рамках конкурсу «Органік - 2009» був нагороджений дипломом у номінації «Найкраще підприємство-виробник сертифікованої органічної продукції тваринництва».

Серед асортименту ФГ «Стойко» – сало, ковбаси, смалець, в’ялені м’ясні вироби, виготовлені за традиційною угорською рецептурою. Всі без вийнятку інгредієнти такої продукції мають 100% органічну сертифікацію.

Вироби фермерського господарства під добре знаною торговою маркою «Пан Еко» порадують нас своєю появою на прилавках магазинів Києва та Львова напередодні Різдвяних свят, тож чекати залишилося недовго!


Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 04' 2009

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: