Крок назустріч «зеленій економіці»

Share on Facebook

 

krok-nazustrich-zelenij-ekonomici

06 липня 2010 р. в Києві було проведено Другий національний семінар «Сільське господарство – каталізатор переходу до «зеленої економіки», який був організований Міжнародною благодійною організацією "Інформаційний центр "Зелене досьє" у співпраці з Федерацією органічного руху України за підтримки Grolink (Швеція) та UNEP (Програма ООН з захисту навколишнього середовища).

З привітанням до учасників семінару звернувся заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко, який акцентував увагу присутніх на політиці держави в галузі органічного сільського господарства, необхідності прискорення доопрацювання та прийняття Закону України "Про органічне виробництво".

Основною метою зібрання учасників стало обговорення оглядового дослідження українського органічного ринку, підготовленого Федерацією органічного руху України за участі фахівців в галузі сільського господарства, органічного виробництва. Присутні активно дискутували з приводу репрезентованого варіанту дослідження, пропонуючи власні доповнення та рекомендації для повнішого висвітлення поточної ситуації щодо розвитку органічного ринку в Україні та кроків і рекомендацій щодо практичної реалізації планів щодо його подальшого прискореного розвитку.

Почесним гостем семінару став всесвітньо відомий фахівець в галузі біодинаміки, українець за походженням, керівник Біодинамічної сільськогосподарської асоціації Австралії АЛЕКС ПОДОЛІНСЬКИЙ. Він закликав учасників звертати особливу увагу на поліпшення стану та родючості ґрунтів при виробництві сільськогосподарської продукції, особливо акцентуючи на використанні біодинамічних методів господарювання.Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 07-08 (09)' 2010

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: