Принц Чарльз знає, як нагодувати світ

Share on Facebook

 

Принц Чарльз Уельський гостро критикує марнотратство мільярдів тонн продуктів харчування щороку, в той час як півпланети вмирає від голоду. Проте він переконаний, що знає вихід. Це – органічне землеробство, яке і нагодує світ.

 

353

Спадкоємець британського престолу не цурається сільської роботи і має власну органічну ферму «Хоум Фарм» у маєтку Хайгров (графство Глостершир), яку відкрив ще у далекому 1985 р. Під своїм контролем У своєму володінні принц Чарльз має майже 4 500 га орних земель, молочну ферму, він також розводить овець, свиней та рідкісних тварин.

Тому не дивно, що Його Високість напевно знає, як саме органічне сільське господарство здатне нагодувати світ!

Після втілення успішного проекту власного органічного господарства принц Чарльз почав підтримувати невеликі проекти у всьому світі, де люди почали повертатися до традиційних методів землеробства, переконавшись у неспроможності сучасних, та акцентувати увагу суспільства на їх успіхах.

Нещодавно Його Високість заявив: «Не варто вірити тим, хто говорить, що неможливо нагодувати світ лише «органіком», чи натуральними продуктами. Це абсолютний нонсенс. Просто наступного разу, коли почуєте цю неймовірну нісенітницю, запитайте, скільки продуктів харчування було викинуто на смітник. Скільки таких продуктів зіпсувалося у процесі транспортування та розповсюдження нескінченними споживчими ланцюгами? У Великобританії, наприклад, ми викидаємо харчові продукти на суму 10 млрд фунтів стерлінгів щороку. А якщо порахувати у всьому світі, то ці продукти можна було б віддати тим, хто їх потребує! Варто замислитися, чи розумна така система марнотратства? Думаю ні! Тому де б ми не були, у США чи Бог знає де ще на Землі, перш ніж запевняти, що органік не здатний нагодувати світ, варто хоча б спробувати!» 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 12 (13)' 2010

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: