Черговий успішний поступ органіку

Share on Facebook

Крок за кроком і в Україні органічний сектор наближається до стадії власної легітимізації.


закон, органічне виробництво

Комітет ВР України з питань аграрної політики та земельних відносин після розгляду доопрацьованого проекту Закону України «Про органічне виробництво», рекомендував Верховній Раді України розглянути цей законопроект у другому читанні та прийняти в цілому. Схоже, не за горами завершення більш як семирічного тернистого шляху цього Закону бюрократичними коридорами влади. Хоча, як свідчить практика, відсутність органічного законодавства не стоїть на заваді ні тим, хто прагне виробляти справжню органічну продукцію, дотримуючись відповідних вимог ЄС, ні тим, хто шукає для себе безпечні, неотруєні продукти. 

МиловановТож переважна більшість людей з сучасним екологічним світоглядом, не дивлячись на перманентні дебати політиків щодо доречних векторів руху, 

давно обрали для себе найбільш правильний шлях – органічний.

Тим більше, що ним крокують уже мільйони людей в усьому світі. Черговими свідченнями цьому є, зокрема, нещодавно оприлюднені агенцією «Organic Monitor» дані про те, що ринок споживання органічних продуктів у світі перетнув знаменну межу в 60 млрд. дол. США та чергова успішно завершена щорічна найбільша у світі міжнародна виставка органічних продуктів BioFach, яку і цього разу відвідали десятки українців.

Росте усвідомлення жителями планети загроз, ще несе з собою індустріалізація, хімізація сільського господарства, харчової та легкої промисловості. Шириться протестний рух щодо ГМО, пестицидів, гормонів росту тощо. При цьому відкриваються не лише дорогі органічні магазини та ресторани. В різних частинах світу запрошують до себе органічні заклади швидкого харчування з досить помірними цінами, адже кожен має право на органічний вибір!

І в ці березневі дні, коли в прадавні часи українці відмічали прихід Нового року, чому б і Вам не зробити свій вірний вибір?Давайте жити у стилі ОРГАНІК! Читайте більше на сторінках журналу  "ORGANIC UA" 03 (15)' 2010

 

З повагою,

Голова Правління Федерації органічного руху України

к.е.н. Є.В.Милованов

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: