Розвиток органіку спільними зусиллями

Share on Facebook


10

Йоганн Вольфґанґ фон Ґете відзначав: «Природа тому непізнавана, що одна людина не в змозі зрозуміти її, хоча все людство разом могло б зрозуміти її. Оскільки людство нашої планети ніколи не буває все разом, тому природі так добре і вдається грати з усіма нами в хованки». Ці мудрі слова відомого німецького поета, мислителя та натураліста пригадались мені в Ізмірі під час проведення Федерацією органічного руху України ІV Міжнародної конференції «Розвиток органічного сектора в Центральній/Східній Європі та країнах Центральної Азії». У Туреччині, як і під час проведення попередніх наших конференцій в Україні, Грузії та Казахстані, зібрались разом однодумці, колеги, найкращі професіонали з-понад двадцяти країн, щоб не лише поділитись передовим досвідом розвитку органічного сектора в окремих галузях та країнах, але й скоординувати свої дії щодо подальшого розвитку органічного руху в нашому регіоні.

Варто зауважити, що, як і попередні наші конференції, згаданий ізмірський захід підтримали IFOAM, FАО та найбільша у світі органічна виставка «BioFach», яка, до речі, теж із року в рік у Нюрнберзі об’єднує десятки тисяч активних прибічників органічного руху.

Той же Ґете казав: «Ізольований ніколи не досягає поставленої мети», і тому учасники конференції в Ізмірі після тривалого обговорення одноголосно прийняли Декларацію, яка спрямована не лише на боротьбу проти псевдоорганіку, але й на розвиток та процвітання повноцінного органічного сектора в усьому світі, щоб споживачі та виробники більше довіряли один одному, а сертифікатори допомагали їм у цьому, щоб весь світ ставав яскравішим, справжнішим, органічнішим.


Давайте жити в стилі ОРГАНІК! Читайте більше на сторінках журналу  "ORGANIC UA" 01-02 (22') 2012

 

З повагою,

Голова Правління Федерації органічного руху України

к.е.н. Є.В.Милованов

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: