Органічне виробництво: найбільш зростаючий сектор економіки у світі

Share on Facebook

 

Ринок органічних продуктів продовжує зростати та набирати обертів, кидаючи виклик глобальному сповільненню розвитку економіки у багатьох країнах. За інформацією, представленою на виставці «Biofach 2011», офіційні дані про сертифіковане органічне виробництво у 2009 р. надали 160 країн, тоді як у 2000 р. такі дані ми отримали лише з 86 країн.


6

Аналіз розвитку сектора

Вартість світового ринку сертифікованих органічних продуктів у 2009 р. становила 54,9 млрд дол. Ринок США став найбільшим з оборотом 26,6 млрд дол., слідом крокує ЄС із річним оборотом у 26 млрд дол. Порівнявши ці показники з показниками 2005 і 1999 рр. (33,2 млрд та 15,2 млрд відповідно), бачимо високі темпи зростання органічного ринку у світі.

Інформагенція «IBISWorld» (США) у своєму звіті за 2011 р. відзначає: «Органічне сільське господарство успішно розвивається. Глобальний попит на органічні продукти харчування зростає разом зі зростанням усвідомлення споживачами важливості природоохоронного аспекту сільськогосподарського виробництва та впливу такої продукції на здоров’я людини, а також разом зі зростанням доходів населення та наближення органічних продуктів безпосередньо до споживача».

Показники щорічного статистичного посібника «Світове органічне сільське виробництво», який випускає IFOAM, теж свідчить про стійке зростання органічного виробництва. У 2009 р. було зареєстровано 1,8 млн органічних виробників. Площа сертифікованих органічних сільгоспугідь тоді становила 37,2 млн га. Для порівняння у 1999 р. лише 11 млн га у світі було сертифіковано за органічними стандартами.

Особливо швидко в органічному секторі розвивається сфера збору сертифікованих органічних дикоросів. У 2009 р. було сертифіковано 41 млн га лісів та чагарників, тоді як у 2008 р. лише 31 млн га мали статус органічних. Це дуже важливий сталий вид діяльності, оскільки дозволяє отримувати стабільні доходи, тому забезпечує економічний стимул для збереження природних екосистем та біорізноманіття. Найбільші площі сертифікованих дикоросів зосереджено у Фінляндії, Бразилії, Камеруні та Індії.

Отож, загалом у світі сертифіковано за органічними стандартами понад 78 млн га землі.

 

Передовики органічного виробництва

Австралія, Аргентина, Китай, США та Індія – країни з найбільшими площами сертифікованих органічних земель. Найшвидше зростає органічний сектор в Азії: Китай та Індія мають тут найвищі показники. У 2009 р. в Австралії за органічними стандартами було сертифіковано понад 12 млн га сільгоспугідь, в Аргентині – 4,4 млн га, у США та Китаї – 1,9 млн га, в Індії – 1,2 млн га.

 

Австралія

Вартість австралійського органічного ринку в 2009 р. сягнула майже 1 млрд дол. порівняно з 640 млн дол. у 2007 р. Протягом останніх п’яти років попит на органічні товари в Австралії невпинно зростає, оскільки все більше споживачів керуються у своєму виборі продуктів принципами здоров’я та безпеки навколишнього середовища. Високі темпи зростання також підтримують і великі роздрібні мережі (наприклад «Coles», «Woolworths», «McDonald’s»), – вони розвивають власні лінійки органічної продукції. Проте від супермаркетів надходить лише 5,3% від загального об’єму продажу органічних продуктів (порівняно з 11,4% від фермерських ринків та 10,2% від спеціалізованих органічних крамничок).

Федерація органічного руху Австралії провела дослідження, яке продемонструвало, що 61% австралійців періодично купують хоча б декілька органічних продуктів харчування. До того ж дослідження показали, що основними покупцями є жінки з дітьми, хоча органік купують всі демографічні групи, зважаючи на їхні переконання щодо здорового харчування, захисту навколишнього середовища тощо. Основною перешкодою до ще більшого зростання ринку були перебої з поставками, а не вищі ціни органічної продукції порівняно з конвенційними аналогами.

 

США

Асоціація органічної торгівлі США (OTA) звітувала, що об’єм продажів органічної продукції у 2010 р. сягнув 29 млрд дол. порівняно з 26,6 млрд дол. у 2009 р. У 2008 р. вартість органічного ринку США становила 24,6 млрд дол., продемонструвавши разюче зростання на 17,1% у складний кризовий період. Незважаючи на найгірший економічний спад за останні 80 років, органічний сектор США вийшов із рецесії – наймає нових працівників, розширює ферми та нарощує прибутки. У 2010 р. органічний сектор зріс на 8%, значно випереджаючи харчову промисловість загалом, яка зросла лише на 1% у 2010 р.

 

Китай

Центр органічного розвитку Китаю (OFDC) оцінив внутрішній ринок органічних продуктів у 500 млн дол. Сертифікаційні органи, своєю чергою, пророкують збільшення органічного виробництва на 30-50% у найближчі роки, а експорт органічних продуктів може сягнути 5% від загального експорту продовольчих товарів до 2020 р.

 

Швейцарія

11% із загального числа фермерів у Швейцарії сертифіковані як органічні. Органічний ринок демонструє зростання: 6,1% у 2010 р., сягнувши 1,7 млрд франків. Найбільше зростання демонструють прямі продажі, обсяг яких становить 10% на противагу зниженню обсягів продажу органічних продуктів через великі супермаркети. У 2009 р. швейцарський органічний ринок зріс на 7%, склавши 1,545 млрд швейцарських франків.

 

Німеччина

У 2009 р. мала позитивні показники ринку оптової торгівлі органічними продуктами харчування: темпи зростання становили 6% або 628 млн євро у грошовому еквіваленті. Хоча ці цифри є дещо нижчими за показники 2008 р., коли було досягнуто 7,7% зростання. Зокрема, ринок свіжих овочів зріс на 6,2% (395 млн євро), ринок бакалійних товарів мав дещо нижчий результат – 5,6% (233 млн євро).

 

Нова Зеландія

У Новій Зеландії зареєстровано 1 145 сертифікованих органічних фермерів, які господарюють на 124 тис. га сертифікованих органічних сільгоспугідь.

У 2009 р. загальна вартість внутрішнього ринку органічних продуктів у Новій Зеландії зросла до 240 млн дол.; обсяг експорту становив 128 млн дол. Дані показники відображають зростання органічного сектора на 117 млн дол. лише за 2 роки.

На внутрішньому ринку органічних продуктів переважають продукти переробки (38%), свіжі овочі та фрукти (26%). Швидке зростання виробництва органічних молочних продуктів (на 400% з 2007 р.) та напоїв (на 430%) стимулювало значне зростання експорту сертифікованого органіку.

 

Італія

Середні темпи зростання ринку органічних продуктів в Італії, починаючи з 2004 р., становлять близько 7,5% щороку. Обсяги продажу органічних овочів та фруктів зросли на 32%, яєць – на 24,7%, хлібобулочних виробів – на 7,5%, напоїв – на 4,5% у 2009 р. Обсяг ринку упакованих товарів зріс на 6,6% порівняно з 5,2% у 2008 р. 20% із загальної кількості придбаних упакованих товарів припадає на молочні продукти, 19,5% – на овочі та фрукти, 14% – на сухі сніданки. У 2007-2009 рр. обсяги продажу прямо з ферми зросли до 32%, через ресторани – до 31%, через Інтернет – до 25%, у шкільних їдальнях – до 23%, на фермерських ринках – до 10% і через крамниці – до 2%.

 

Перу

Протягом останніх двох років експортна торгівля органічними продуктами у Перу продовжує зростати, незважаючи на рецесію глобального ринку. У 2009 р. вартість експорту органічних продуктів зросла до 13% і становила 225 млн дол. Головним експортним продуктом країни є органічні кавові боби. Також країна активно експортує какао та банани. За прогнозами вартість органічного експорту продовжуватиме своє зростання, у результаті чого органічні дрібні фермери отримають додатковий дохід на розвиток органічного сектора.

 

Тенденції

Органічний сектор продовжує демонструвати позитивні показники неухильного зростання, незважаючи на економічний спад у більшості розвинених країн. У майбутньому більшість органічних виробників, які мають якісну продукцію і налагоджену систему збуту, продовжуватимуть нарощувати своє виробництво. Такі країни, як Україна, що швидко розвиваються в ролі основних органічних країн-експортерів (особливо зернових і бобових культур), мають великі можливості для збуту власної продукції до більш ніж 100 країн світу, отримуючи додатковий прибуток.

 

Підготовлено Андре Леу, спеціально для «ORGANIC UA»

Андре Леу, президент IFOAM (Австралія)

 

Андре Леу розпочав знайомство з органічним виробництвом та вирощуванням тропічних фруктів ще у 1972 р., працюючи на одній із перших органічних ферм Австралії. Отримавши практичний досвід приготування компосту, мульчування, вирощування сидератів, природних технологій боротьби зі шкідниками та бур’янами, його роботодавець дозволив користуватися великою бібліотекою з книгами органічного спрямування. Вже у 1975 р. він заснував власну органічну ферму та почав подорожувати світом з метою навчитися вирощувати невідомі для Австралії екзотичні фрукти у себе в господарстві. У 1991 р. Андре Леу придбав діючу ферму, де продовжив займатися органічним плодівництвом та брати активну участь у розвитку комерційного органічного виробництва, збуту і маркетингу.

Нині пан Леу очолює Федерацію органічного руху Австралії (OFA), роль якої полягає у розвитку австралійського органічного сектора та перетворенні його на найпотужнішу галузь сільського господарства, що приносить користь споживачам, виробникам та навколишньому довкіллю. Для досягнення цієї мети федерація веде активну роботу з австралійським урядом. У жовтні 2011 р. був обраний президентом IFOAM.

 

Цю та інші статті читайте на сторінках Всеукраїнського органік журналу "ORGANIC UA" 01-02 (22)' 2012

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: