Українська делегація ознайомилась з органічним виробництвом Нідерландів

Share on Facebook

 

nl

У січні 2011 р. за підтримки Міністерства економічних відносин, сільського господарства та інновацій Нідерландів українська делегація з 12 чоловік: фахівці Федерації органічного руху України та інші представники різних сфер органічного сектору держави  відвідали королівство Нідерланди з ознайомчим туром.

Програма вивчення досягнень органічного руху цієї країни була корисною та цікавою. Навчальний тур розпочався з офіційної зустрічі у згаданому Міністерстві, потім безліч органічних господарств різного спрямування та компаній і мереж збуту органічної продукції.

Головним пунктом програми стала щорічна органічна виставка BioVak, яка є святом органічного сектору країни: від виробників, переробників, імпортерів, готелів, ресторанів, представників роздрібних мереж до навчальних закладів та просто «підприємців з гарним смаком», які цікавляться останніми новинами в органічному виробництві та самі формують ці новини. Понад 300 експонентів з’їхались цього року з усіх куточків країни, аби представити свої здобутки.


Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: