Мільярдер з США змусить природу працювати на себе

Share on Facebook

 

Енергія сонця, вітру і води може приносити непоганий прибуток, вирішив мільярдер Ларрі Еллісон і купив острів на Гаваях. Він має намір перетворити його в природне лабораторію, щоб проводити експерименти з екологічними технологіями.

 

538

Один з найбагатших людей планети Ларрі Еллісон планує зробити з гавайського острова «маленьку лабораторію». Генеральний директор найбільшої корпорації з розробки програмного забезпечення Oracle Ларрі Еллісон вже придбав 98% острова Ланаї. Підприємець має намір проводити там експерименти з новими технологіями, нешкідливими для екології.

Згідно з проектом, по всьому острову встановлять сонячні батареї, вітряні турбіни і організують органічних сільсько-господарські ферми, орієнтовані на експорт своєї органічної продукції за кордон. Еллісон також заявляє про те, що в його володіннях будуть їздити тільки електромобілі.

Хоча і не всі жителі острова схвалюють ініціативу багатія, більшість все ж погодилися брати участь у проекті. «Ми будемо підтримувати місцеве населення і заохочувати екологічно чистий та безпечний бізнес», - заявив Ларрі Еллісон.

Острів Ланаї - шостий за величиною в Гавайському архіпелазі. Його площа становить 364 квадратних кілометри і на ньому проживають більше 3 тис. осіб. Повідомляється, що за гавайський острів мільярдерові довелося заплатити більше $ 500 млн.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: