Грузія:2 Міжнародна конференція про розвиток органічного сектору

Share on Facebook

gruzija_organik


10--11 вересня 2009 р. у Тбілісі (Грузія) відбудеться 2-га Міжнародна Конференція «Розвиток органічного сектору у Центральній/Східній Європі і країнах Середньої Азії». Організаторами її є Федерація органічного руху України (Україна), Асоціація Біологічних Господарств «ЕЛКАНА», Державний аграрний університет Грузії (Грузія) та Органік Сервісіз ГмбХ (Німеччина).

На порядку денному 2-ї Міжнародної Конференції питання, що стосуються практичного та дослідницького досвіду у сільськогосподарському виробництві: рослинництва та збору дикорослих плодів та рослин, садівництва, тваринництва, а також питань виноградарства та виноробства.

Другим важливим питанням Конференції є обговорення нової регуляційної політики Європейського Союзу у галузі органічного виробництва, а також питання сертифікації.

Третім основним питанням Конференції є огляд розвитку місцевих та експортних ринків, а також приклади розвитку органічного сектору у різних країнах.

До речі, 2-га Міжнародна Конференція є логічним продовженням 1-ї Міжнародної Конференції, яка відбулася у квітні 2008 року у Києві (Україна). У роботі Київської конференції взяли участь 228 делегатів з 25 країн світу. Більшість з них висловили бажання продовжити дискусії з приводу важливих питань розвитку органічного сектору у регіоні.


 

 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 01' 2009

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: