Найбільший за обсягом контракт на поставку органічної продукції з Австралії до Кореї

Share on Facebook

avstralija_koreja_organic

Компанія Hakubaku Australia з м. Балларат (шт. Вікторія) підписала найбільший експортний контракт на постачання органічної локшини з Австралії до Кореї загальною вартістю 300 тис. доларів США.

Продукція Hakubaku продаватиметься на полицях понад 420 магазинів по всій країні, пропагуючи тим самим другий за популярністю (після яловичини) австралійський продукт. Компанія Hakubaku пропонує широкий асортимент органічної продукції, задовольняючи потреби споживачів в цьому сегменті ринку.

Вперше австралійські органічні продукти представлено на ринку Кореї у такому масштабі.

На прикладі цієї невеликої компанії, де працює лише 35 чоловік, австралійський міністр з питань торгівлі Simon Crean відзначив, що виробництво органічних продуктів харчування є перспективною галуззю, яка здатна забезпечити нові робочі місця. «Австралія відома у країнах Азії як постачальник високоякісної пшениці. Наразі, компанія Hakubaku зробила наступний крок -- вона взяла на себе переробку зерна на локшину з метою постачання її до Кореї, -- говорить він. -- Це свідчить про широкі перспективи налагодження експорту продукції до Кореї та інших країн регіону, незважаючи, навіть, на світову фінансову кризу».

Пан Crean запевняє, що позитивна репутація країни, як виробника чистих та безпечних продуктів харчування, допоможе австралійським експортерам органічної харчової продукції налагодити ділові стосунки в цьому регіоні, де зараз зростає усвідомлення важливості в галузі продовольчої безпеки.

«Австралійська органічне пшеничне борошно продається корейським хлібопекарням, органічна консервована кукурудза представлена на полицях більшості супермаркетів, а органічні соєві боби використовуються для виробництва різних соєвих продуктів, включаючи, навіть, традиційний сир тофу», -- зазначає пан Crean.

В Японії, де компанія Hakubaku є одним з лідерів на ринку локшини, 90% всієї продукції вироблено саме з австралійської пшениці. Уряд Австралії докладає всіх зусиль, аби побудувати тісні зв’язки з Кореєю. Вже відбулися попередні переговори про укладення двосторонньої угоди безмитної торгівлі (FTA). Досвід «зеленого» континенту може бути прикладом і для України, як на ділі здійснити підтримку владою власне виробництво та експорт органічних продуктів.

 

www.bilaterals.org


 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 01' 2009

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: