Ейфелева Вежа обростає зеленню і перетвориться на найвище дерево в світі

Share on Facebook

 

Французьким журналістам стали відомі подробиці щодо конфіденційного проекту з озеленення Ейфелевої Вежі. Будова буде обростати зеленню знизу вгору, створивши враження зростаючого дерева. Цей колосальний проект обійдеться в 72 мільйони євро і зрадить Франції імідж світового флагмана в захисті екології.


452

Ейфелева Вежа може перетворитися на найвище дерево в світі. Французькому виданню Le Figaro вдалося роздобути подробиці поки що конфіденційного проекту з озеленення паризької дами. Передбачається, що за чотири роки Вежу покриють 600 000 рослин. Додаткове вагове навантаження на спорудження складе 378 тонн. 
Крім художнього твору, подібний зелений екран в 327 метрів може стати легкими Парижа. У французькій столиці озеленення міських будівель з'явилося разом в Музеї на набережній Бранлі. Після реалізації проекту озеленення головної паризької пам'ятки 7 мільйонів туристів, щороку підніматимуться на Ейфелеву Вежу по залізних опорах. Колосальним проектом вартістю в 72 мільйони євро - коштує інженерна група Ginger, підтримувана компанією Vinci і архітектором Клодом Бюше. Група, що спеціалізується на зеленій інженерії, добре знайома з таким будівельним об'єктом, як Ейфелева Вежа. Співробітники групи візьмуть участь у реконструкції першого поверху Башти, передбаченої на 2012 рік. У фінансуванні проекту «Зеленої Ейфелевої вежі» візьмуть участь організації Euronext, CAC 40, Sete, а також як мерія Парижа так і міністерство охорони навколишнього середовища.
Команда Ginger вже два роки працює над розрахунками. Щоб розрахувати технічні сторони проекту, в передмісті Парижа був споруджений прототип Башти, пише Евромаг. Тести над копією завершуватися 7 грудня. У проекті все розписано за календарем: вирощування рослин у розсаднику - до червня 2012, розміщення на Башті з червня 2012 по січень 2013, фаза нарощування рослин на самій Вежі з лютого 2013 по січня 2014 року, завершення до липня 2016 року.Техніка розміщення зелених насаджень на Вежі наступна: рослини будуть поміщені в спеціальні кишеньки, які будуть підвішені на конопляних мережах, які в свою чергу будуть кріпитися на металевих опорах Башти. Зрошення буде проводитися за допомогою 12-тонної системи з гумових труб. Додаткові підвісні мости дозволять працювати і вдень, і вночі. Розробники подбали і про естетичну сторону проекту: Башта буде обростати зеленню знизу вгору, створивши враження зростаючого дерева.
Крім озеленення самої Вежі додаткових 600 дерев будуть посаджені між Сеною і Військовим училищем. Роботи по проекту обійдуться в 72 мільйони євро і можуть початися вже в червні 2012 року.

Комментарии (1)
105.12.2011 14:46
Міша
Може на Ейфелевій вежі тепер ще й органічні персики вирощуватимуть? :-)

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: