Взимку залиште овочі в ґрунті!

Share on Facebook

 

Дні, коли кожен вирощував продукти самостійно, давно минули. Багато людей купують продукти харчування у супермаркетах. Але й ті щасливчики, які мають змогу вирощувати овочі та фрукти на присадибній ділянці, не завжди можуть зберігати плоди власної праці взимку.


1

Вони обмежують себе у насолоді харчуватися натуральними та безпечними продуктами у холодну пору року. «ORGANIC UA» пропонує просту технологію, слідуючи якій ви забезпечите себе свіжими, хрусткими та солодкими овочами. Цей метод має в основі властивість деяких рослин спокійно переносити морози та залишатися придатними до споживання, навіть коли вони поховані під товстим шаром снігу.

Ви можете зберігати моркву, буряк, пастернак, ріпу, селеру, брукву, капусту і шпинат прямо в городі всю зиму, використовуючи безглузду, на перший погляд, проте ефективну систему мульчування.

1. Перш ніж ударять люті морози, покрийте землею корені буряка, моркви та інших коренеплодів, аби уникнути обмерзання виступаючих частин коренеплоду. Листя залиште відкритим, аби дати можливість рослинам продовжувати свій ріст і накопичувати поживні речовини, зокрема й корисні цукри.

2. Плоди холодостійких рослин, які можуть рости у ґрунті якомога довше, мають набагато кращий смак та насичений аромат. Якщо гідрометеоцентр прогнозує ранні морози, накрийте грядки з овочами тканиною, агроволокном, соломою чи опалим листям. Якщо температура знову підніметься вище нуля, розкрийте овочі, давши їм можливість продовжити свій ріст. Не варто боятися холодних осінніх ночей: овочеві коренеплоди у цей час накопичують високий рівень цукру, який надає овочам кращого смаку та дозволяє їм краще зберігатись у морози.

3. У регіонах, де зазвичай спостерігається м’яка зима, досить накрити рослини легкою мульчею, аби вони залишались у хорошому стані протягом більшої частини сезону. У більш холодних північних регіонах до настання морозів повністю накрийте рослини разом із зеленим листям, соломою чи опалим листям: щільний шар покривних матеріалів товщиною 30 см має захистити рослини та ґрунт від промерзання навіть при температурі до – 250С. Зважаючи на прогноз погоди, регулюйте кількість мульчувального матеріалу на грядці. У більшості випадків, якщо синоптики не прогнозують екстремально холодну зиму, щільно замульчовані культури залишаться живими та будуть придатними до споживання впродовж усієї зими.

4. Якщо листя чи солому для мульчування покласти у мішки, вони не будуть розлітатись, і вам буде зручніше відсувати їх, коли захочете викопати морквину чи бурячок для борщу. Якщо ви маєте проблеми з мишами та полівками на вашому городі, розставте пастки з приманкою, перш ніж вони облюбують ваші грядки для зимування.

5. Якщо ви залишите кілька коренеплодів моркви, буряка або капусту до весни та дозволите їм рости далі, вони зацвітуть та подарують вам урожай із власного насіння.

 

Цю та інші статті читайте на сторінках Всеукраїнського органік журналу "ORGANIC UA" 11-12 (21)' 2011

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: