Президент відхилив Закон України "Про органічне виробництво"

Share on Facebook

 

20 травня 2011 р. Президентом України відхилено прийнятий Верховною РадоюУкраїни 21 квітня 2011 р. Закон України "Про органічне виробництво".


вето, закон про органічне виробництво

В.Януковичем зазначено, що Закон не може бути підписаний, так як він, начебто, «незабезпечує системного вирішення всього комплексу питань у сфері органічноговиробництва, не відповідає Конституції України, Законам України «Про КабінетМіністрів України», «Про підтвердження відповідності», «Про основні засади державногонагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», «Про дозвільну систему усфері господарської діяльності», Декрету КМ України від 10.05.1993 р. № 46-93 «Простандартизацію та сертифікацію».

В пропозиціях Президента, як і в тексті прийнятого Закону, не згадувалось пронеобхідність державної підтримки органічного виробництва.

Довідка. Сертифіковане органічне виробництво розвивається в Україні з 1990-х рр.Станом на кінець 2010 р. в Україні, за даними Федерації органічного руху України, за стандартами ЄС сертифіковано 142 підприємства, що господарюють на 270226 га.


http://www.organic.com.ua/

Комментарии (2)
227.05.2011 14:06
Алена
Хоть Закон и не подписан, однако порядочные фермеры, как и раньше, могут и будут руководствоваться европейскими стандартами. Это позволяет им и в ЕС успешно экспортировать, и в украинские магазины и рестораны поставлять, имея органические сертфикаты в наличии. А государсто, как обычно, топчется "в хвосте". Грустно за них...
124.05.2011 10:02
Tanya
А так было обнадеживающе...
Как теперь будут развиваться события в принятии на гос уровне этого закона?

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: