Польща зацікавлена в очищенні річок Львівщини

Share on Facebook

 

11 травня у Львові відбулася робоча зустріч «Польсько-українська співпраця в забезпеченні екологічної безпеки на прикордонній з Євросоюзом території та вирішенні екологічних проблем Львівської області», в якій взяли участь представники польсько-української Господарчої палати, державний секретар міністерства охорони навколишнього середовища Польщі, представники влади Львівщини. 


очищення річок

Як повідомив кореспондент ZAXID.NET , з огляду на важливість розбудови співпраці у сфері охорони навколишнього середовища та забезпечення екологічної безпеки, сторони домовилися, що такі зустрічі надалі відбуватимуться постійно двічі на рік, одного разу – у Львові, а іншого – в Польщі.

Заступник голови Львівської обласної ради Валерій П’ятак повідомив під час брифінгу, що Львівщина має можливість отримувати досвід і підтримку польських партнерів, які уже мають значні здобутки у вирішенні масштабних екологічних проблем. Партнерство з Польщею відкриває й можливості доступу до європейських фінансових інструментів.

Державний секретар Міністерства охорони навколишнього середовища Польщі Станіслав Павловський прокоментував ZAXID.NET , що на навколишнє середовище Польщі найбільше відчутно впливає стан якості вод річок, які впадають у Віслу, а потім і в Балтійське море. «Ми свідомо зацікавлені розглядати проекти, які скеровані на зменшення забруднення цих вод. Це лише початкові зустрічі, де ми випрацьовуємо загальні принципи співпраці, але надалі, тому говорити, чи це будуть проекти зі спорудження очисних споруд, каналізування, чи рекультивації забруднених територій, на яких були виробництва, поки що складно. Мають бути розроблені проектні пропозиції, з оцінкою ефекту від їх виконання».


Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: