Київ – останній в екологічному рейтингу столиць Європи

Share on Facebook

 

Столиця України зайняла останнє (30-те) місце в екологічному рейтингу європейських столиць.


Київ, екологія

Про це пише "Комсомольська правда" з посиланням на британську компанію "The Economist Intelligence Unit".

На вищих позиціях у рейтингу опинилися столиці скандинавських країн. Так, "найзеленішим" містом Європи був визнаний Копенгаген (Данія), за ним ідуть Стокгольм (Швеція) і Осло (Норвегія).

Що стосуєтьяс Києва, то фахівці EIU пов'язують низьку позицію в рейтингу економічним зростанням в Україні, яке в останні роки сприяло значному збільшенню кількості автотранспорту й, як наслідок, збільшенню заторів і шкідливих викидів.

Також з'ясувалося, що при середніх європейських стандартах у 100 кубічних метрів холодної води на душу населення в рік киянин споживає майже 200 кубів. Для порівняння: у тому ж Осло й Амстердамі більше 50 кубометрів не використовують.

Втім, переконані британські дослідники, що причина такого марнотратства - старі труби, через прориви яких Київ щорічно втрачає 40% питної води.

Крім того, Київ виявився на останньому місці з енергоспоживання, використовуючи в середньому в день на один будинок 511 кіловат-годин, що у два рази вище за середній показник по країнах ЄС (253 кіловат-години).

Також, згідно з дослідженнями, Київ виявився найбільш засміченим містом Європи. За підрахунками, у рік на один киянина припадає більш 600 кілограмів побутових відходів.

 

http://kiev.pravda.com.ua

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: