Визначено найкращі наукові статті на органічну тематику

Share on Facebook

IMG_0298

04 листопада 2020 року під час проведення V Міжнародної науково-практичної конференції «Органічне агровиробництво: освіта і наука», були оголошені результати конкурсу на кращу наукову статтю на тему органічного агровиробництва (маркетингу). Обидва заходи проводилися спільними зусиллями Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти та Федерації органічного руху України, за підтримки Проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства».


До участі в конкурсі були подані 22 наукові статті, що раніше не публікувалися, від науковців, аспірантів, здобувачів, діючих викладачів з 15 аграрних освітніх та наукових закладів.

Після кропіткої роботи групою незалежних експертів було визначено переможців та призерів конкурсу.

Рішенням організаторів, з метою підтримки науковців, була дещо розширено число призових місць та відповідно і цінних подарунків для авторів найкращих робіт.


Призерами Конкурсу 2020 року стали:


1 місце – Зінченко Інна Миколаївна, к.т.н., доцент кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів, Фалендиш Наталя Олексіївна, к.т.н., доцент кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів (Національний університет харчових технологій), тема роботи «Дослідження та наукове обґрунтування процесу сушіння при виробництві органічних гарбузових чіпсів».


2 місце – Журавель Сергій Васильович, к.с.-г.н., доцент кафедри ґрунтознавства та землеробства, завідувач кафедри, Поліщук Віра Олексіївна, асистент кафедри ґрунтознавства та землеробства (Поліський національний університет), тема роботи «Особливості контейнерної технології вермикомпостування в умовах Житомирського Полісся».


2 місце – Бутенко Віра Михайлівна, д.е.н.,  доцент кафедри економічної теорії, Тоюнда Анна Іванівна, студентка (Національний університет біоресурсів і природокористування), назва статті «Тенденції розвитку ринку органічної продукції».


3 місце – Грабовська Тетяна Олександрівна, к.с.-г.н., доцент кафедри загальної екології та екотрофології (Білоцерківський національний аграрний університет), тема роботи «Порівняльний аналіз ентоморізноманіття у посівах сої за органічної та традиційної технологій».


3 місце – Слєпцов Юрій Віталійович, доцент кафедри овочівництва і закритого ґрунту (Національний університет біоресурсів і природокористування), тема роботи «Гербіциди біологічної природи для органічного землеробства».


3 місце – Данкевич Віталій Євгенович, д.е.н., професор кафедри міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції (Поліський національний університет), тема роботи «Перспективи використання присадибних ділянок населення з метою розвитку органічного виробництва».


3 місце – Романчук Людмила Донатівна, д.с.-г.н., професор, Вигера Сергій Михайлович, к.с.-г.н., доцент кафедри захисту рослин, Ключевич Михайло Михайлович, д.с.-г.н., професор кафедри захисту рослин (Поліський національний університет), тема роботи «Науково-освітня концепція виробництва органічної фітопродукції для здорового харчування».


Спільним рішенням організаторів, в якості заохочувального призу, спеціальною відзнакою та цінним подарунком була відзначена Вервейко Валентина Вікторівна, викладач першої категорії спеціальних дисциплін (Донбаський аграрний фаховий коледж Луганського Національного аграрного університету), тема роботи «Головний секрет врожайності».

Всі роботи-переможці будуть розміщені на Органічній платформі знань, яку започаткували Федерація органічного руху України та Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти», за підтримки Проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства».

Організатори почали підготовку до чергового Конкурсу, який планується організувати у 2021 році. Слідкуйте за анонсами на сайті Федерації органічного руху України.

IMG_0302IMG_0294

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: