Індія хоче постачати в Україну м’ясо буйволів

Share on Facebook

 

Індія хоче постачати в Україну м’ясо буйволів, повідомив в.о. міністра аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.

 

325

«Одне з важливих питань, яке порушують ділові кола Індії — це питання щодо можливості поставок на ринок України м’яса буйвола», — сказав він.

За словами чиновника, наразі в цьому питанні Україна очікує висновків міжнародних експертів про безпеку такого м’яса для українців. У той же час він розповів, що Україна має намір почати експорт зернових в Індію.

«У невеликому обсязі, але починаємо експортувати. Великого потенціалу експорту в Індію зернових не буде найближчим часом. Але те, що він плавно буде збільшуватися, ми на це сподіваємося», — повідомив він.

За словами Присяжнюка, Україна на даний момент експортує до Індії соняшникову олію і насіння, і цей ринок є привабливим для держави.

Комментарии (1)
113.12.2012 17:50
Гнат
Ліпше б пан міністр більше звертав уваги на вирощування м'ясної худоби у нас в Україні, ніж буйволів аж в Індії купувати! А ще краще, щоб була розроблена Програма підтримки органічного тваринництва у нашій країні і, звісно, виконувалась.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: