На консерви зі свиней, забитих через спалах чуми, уряд витратив 2,3 млрд. гривень

Share on Facebook

 

Мінекономіки через тендер закупило в державний резерв свинячих консервів, зроблених зі свиней, забитих через спалах чуми, на загальну суму понад 2,36 млн. гривень, повідомляється у «Віснику державних закупівель».

 

Договір на поставку 159 тисяч. 88 банок свинячих консервів був підписаний з ТОВ «Бердянські ковбаси» 23 жовтня поточного року. Тендер був проведений по антиконкурентній процедурі «закупівля у одного учасника», і фінансується за рахунок державного бюджету.

Нагадаємо, на початку серпня в Запорізькій області було зафіксовано спалах африканської чуми свиней. У зв’язку з цим за рішенням Кабміну, було виділено 3,375 млн. гривень на компенсацію населенню збитків від забою свиней. Пізніше було визначено, що ТОВ «Бердянські ковбаси» і частково Токмацький м’ясокомбінат будуть переробляти м’ясо вилучених тварин на м’ясні консерви, які будуть закладені в Держрезерв.

Разом з тим, рішення вилучати тварин спровокувало масові протести селян, які відмовлялися здавати свиней, заявляючи, що африканська чума — явище надумане і комусь вигідне.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: