«Оболонь» випустила напій для діабетиків

Share on Facebook

 
Компанія «Оболонь» подбала про діабетиків, випустивши унікальний напій - «Унік», виготовлений на основі натуральних компонентів і фруктози, без вмісту цукру.

Освіжаючий напій «Унік» є першим безалкогольним напоєм, у складі якого немає цукру. Напій виготовляється на основі артезіанської води, яблучного соку, елітної фруктози і ехінацеї, відомої своїми лікувальними властивостями.
Компанією «Оболонь» було отримано експертний висновок, виданий Науковим центром радіаційної медицини, що свідчить про те, що соковмісний напій «Унік» володіє протирадіонуклідними властивостями. Напій «Унік» є соціальним продуктом, тому що створений спеціально для людей, які страждають від такого поширеного на сьогоднішній день захворювання, як цукровий діабет, а також всіх тих, хто проживає в регіонах з підвищеним рівнем радіації.
Станом на початок 2012 року було зафіксовано, що в Україні більше 1 мільйона 100 тисяч осіб, які страждають від цукрового діабету, в т.ч. майже кожен п'ятий - інсулінозалежний. І протягом останніх 5 років кількість тих українців, які приймають інсулін, зросла на 20%.
ПАТ «Оболонь» - одне з найбільших виробників пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв в Україні. Історія компанії бере початок в 1974 році. До складу корпорації входять головний завод у Києві та 9 підприємств в регіонах країни - дочірні підприємства «Пивоварня Зіберта» (Фастів, Київська обл.) І «Красилівське» (Хмельницька обл.), А також заводи в Охтирці, Бершаді, Олександрії, Севастополі, Коломиї, Чемерівцях. Генеральний директор - Олександр Пучок. Президент корпорації - Олександр Слободян.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: