До Великодня овочі подорожчають як мінімум на 10%

Share on Facebook

 
У період Великодніх свят споживання ранніх овочів зростає майже на 60%. У зв’язку з цим виробники овочевої продукції не упускають можливості заробити, і перед Великоднем підвищують ціни.


«Цей сезон не буде винятком, і ціни на помідори, огірки, редиску, зелень зростуть як мінімум на 10-12%. А якщо погода буде прохолодною і збір тепличної продукції меншим, то ціни можуть піднятися і на 25-30% в порівнянні з сьогоднішніми», — прогнозує експерт плодоовочевого ринку Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Ігор Стрелюк.

Водночас він відмітив, що в теплі, сонячні дні тепличні господарства отримують хороші врожаї, тому з підвищенням температури повітря зазвичай вартість ранніх овочів зменшується.

Так, за останні два тижні ціни на огірки знизилися майже вдвічі: оптова ціна була 26-28 грн. за кілограм, сьогодні — 15-17 грн. Стабільною залишається ціна на помідори — близько 29-30 грн. за кілограм. Дешевшає зелень (кріп, петрушка) — за останні 7-8 днів її вартість з 50 грн./кг знизилася до 35-40 грн./кг. Найбільше розбіжність — в ціні на редис: від 4 грн. за пучок до 10-12 грн. за пучок.

Комментарии (1)
131.03.2012 23:18
Ганя
Сподівюсь,що органічних овочів, та й інших органічних продуктів, в т.ч. ковбас, на Великдень буде більше.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: