Якість українських сирів визнано в усіх країнах СНД

Share on Facebook

 
«Українська молочна продукція, в тому числі також сири, є високоякісною та визнається на всіх ринках колишнього Радянського Союзу. Більш того, сир вітчизняних виробників експортується в багато країн світу, а деякі торговельні марки навіть займають почесні місця в структурі експортованих сирів».

72

Про це заявив голова Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Іван Бісюк під час інспекції дрібних підприємств молочної галузі у Волинській області.

За даними прес-служби українського відомства, також Іван Бісюк зазначив, що кожна країна, на територію якої експортується продукція, вправі встановлювати певні вимоги щодо якості та безпеки, втім, Україна всіх цих вимог дотримується.

«Всі підприємства, що виробляють молочну продукцію в Україні, враховують необхідні норми виготовлення продукції, при цьому поєднуючи класичні традиції створення продуктів, у тому числі й сиру», — зазначив Іван Бісюк.

Нагадаємо, 24 січня Росспоживнагляд опублікував список українських підприємств, які, на його думку, надають недостовірну інформацію про склад сирів, що поставляються на російський ринок . За твердженням Росспоживнагляду, при вибірковому дослідженні зразків сирів, що знаходяться в обороті виробництва в Україні на відповідність ФЗ «Технічний регламент на молоко та молочну продукцію" від 12.06.08 N88-ФЗ, ГОСТ Р 52253-2004 «Масло і паста масляна з коров'ячого молока» встановлено, що всі 14 зразків сирів мають у складі рослинні жири, інформація про наявність яких не позначена на етикетці, що вводить в оману споживача продукції та є порушенням техрегламенту.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: