Через алкогольне отруєння в реанімації опинився семирічний хлопчик

Share on Facebook

 

Троє жителів Городенківщини віком від семи—десяти років потрапили до лікарні з алкогольним отруєнням. Вони пили самогон, який закушували яблуками. Найменшому з цієї компанії стало зле, він знепритомнів.


Товариші пробували його нести, але потім залишили десь під кущем. На щастя, непритомну дитину помітив хтось із дорослих та відніс до лікарні. Якщо зі старшими хлопчиками на цей час проблем ніби немає, то стан наймолодшого викликає занепокоєння. Він і досі перебуває в реанімації.

Як розповіла начальник кримінальної міліції у справах дітей УМВС в області Алла Лемчак, події розгорталися в одному з місцевих садів, де полюбляють інколи збиратися алкоголіки. Туди ж приходять бавитися й діти. У п’ятницю ці хлопчики знайшли, очевидно, загублену старшими «відвідувачами» пляшку самогону. Старший із компанії забрав її додому, а наступного дня всі троє знову зустрілись у тому саду, де почали робити з цим напоєм різні «експерименти». Зокрема, намагалися подивитись, як горить самогонка. Але вона чомусь не хотіла запалюватися, і тоді діти взялися за її «дегустацію», що призвело до тяжких наслідків.За останні півтора місяця це вже третій випадок алкогольного отруєння дітей такого віку, каже Алла Володимирівна. Один із них стався у Долині, другий — у Калуші. Загалом потерпіло четверо дітей 2001—2002 років народження. Як встановили правоохоронці, в обох випадках вони придбали горілку в приватних крамницях. Їх власників притягнуто до відповідальності, хоча 6 800 гривень штрафу, що їх ті змушені сплатити, навряд чи адекватні тому злу, яке вони спричинили своїми діями.Зауважимо, що проблема вживання дітьми алкоголю є доволі гострою. У східних регіонах України, наприклад, говорять про необхідність запровадити в школах посаду дитячого нарколога.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: