16 дерев на Львівщині отримали статус ботанічних пам`яток

Share on Facebook

 

16 дерев на Львівщині отримали статус ботанічних пам`яток. З такою  ініціативою виступило держуправління охорони навколишнього природного середовища.

Через те, що дерева мають історичну та культурну цінність.    Розташовані вони на території 8 районів:  Сокальського, Золочівського,  Жидачівського, Жовківського, Перемишлянського, Самбірського, Сколівського та Турківського. Тепер їх не можна рубати, а навпаки треба буде охороняти Розповів  начальник державного управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області Мирослав Хом’як:
"Ми направляємо інформацію у місцеві органи самоврядування. Кажемо, що відведіть землю довкола цього дерева, зробіть документи. Крім того ми підготуємо охоронні зобов’язання, як повинна охоронятися ця ботанічна пам’ятка".
У списку унікальних дерев: Явір Захара Беркута в Тухольці, Дуб Виговського в Жидаівському районів, дуб тараса Бульби Боровцяв Сприні,  Дерева Маркіяна Шашкевича в Золочівському районі.

Комментарии (1)
128.05.2014 10:32
Bogdan K.
Цитую : “У списку унікальних дерев: Явір Захара Беркута в Тухольці,….”
В повісті І.Франка “Захар Беркут” мова йде про село Тухлю (48°55′05″ пн. ш. 23°28′19″ сх. д.), що недалеко Славського. Село Тухолька (48°52′36″ пн. ш. 23°16′56″ сх. д. ) знаходиться зовсім в іншому місці, по дорозі за селом Плав'є. Звідки там взявся “Явір Захара Беркута” ?
З повагою \Bogdan K.\

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: