Отрутохімікати заполонили наш раціон ?

Share on Facebook

 

Органічні продукти зараз придбали особливу популярність. Ця диво-їжа з'являється на світ без жодної участі мінеральних добрив, гормональних добавок, пестицидів і генної інженерії.


Привозити, продавати і вживати органічні продукти стало модно у всьому світі. Купуючи в супермаркеті або на ринку соковиті яблука, хрустку капусту або ніжний сир, ми упевнені, що вживаємо абсолютно здоровий продукт. Проте - чи так це насправді?

Тільки абсолютно неуважна до свого здоров'я людина не знає, що красиві тепличні помідори і огірочки - це справжні хімікати. Та все ж, ми покірно йдемо на компроміс із здоровим глуздом. А ось в заморожених овочах (брокколі, спаржі, цвітній капусті) і заморських бананах і апельсинах зміст шкідливих речовин на порядок нижчий. Але і окрім «свіжих» овочів в нашому раціоні постійно присутні продукти, абсолютно небезпечні для здоров'я.

Ось список наших улюблених продуктів, що містять пестициди (речовини, вживані в сільському господарстві для боротьби з шкідниками):

1. Молоко. Пропонуючи своєму малюкові стакан теплого молока, ми навіть не замислюємося, що поїмо дитину всією хімією з полів. Адже майже третина дослідженого молока містить шкідливі для організму пестициди.

2. Картопля. Вельми популярний на наших столах продукт, іншими словами - другий хліб українця. А ось тести учених виявили пестициди в 81% очищеної і помитої картоплі.

3. Соняшникова олія. Це практично незамінний національний продукт. Запашне, базарне - який свіжий салат без нього! Проте саме в процесі виробництва домашньої олії з насіння видушують ті самі шкідливі пестициди.

4.Кетчуп. До всіх консервантів і добавок в звичайному кетчупі предостатньо пестицидів. А ось органічний кетчуп, на відміну від звичайного, не просто смачний соус, а повноцінний здоровий продукт з могутніми антиоксидантнимі властивостями.

5. Яблука. Найпопулярніший в Україні фрукт. Але в рум'яних плодах з полиці супермаркету, на жаль, міститься найбільша кількість пестицидів. Хоча хороші і корисні «українські» яблука можна купити і супермаркетах, «органічне» яблуко смачніше і на вигляд здоровіше звичайних.

В Європі практично в кожному супермаркеті присутній відділ органічної їжі, помічений значком Bio. 
Ці продукти коштують на порядок дорожче, але гарантують вам здоров'я. В Україні ж звичайно органічні продукти зустрічаються рідше, ніж за кордоном.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: